+389 2 3112 323 / +389 2 3112 334 / +389 70 333 713info@msfi.com.mk
МСФИ Советник
Среќен 8-ми Март ви посакува МСФИ Консалтинг

53279034_2297847577166489_3416474260074397696_n-copy

Почитувани колешки,

МСФИ Консалтинг ви посакува секој ден да бидете насмеани, храбри, да го издржите секој предизвик кој го носи животот. Ова е ден кога ја славите вашата моќна женска енергија. Нека Ви е честит Денот на жената, 8-ми Март, со желби секој ден во годината да Ви биде исполнет со љубов и внимание од сите оние кои Ви значат и ги сакате…

 

  • Објавено на: 08/03/2024
Кориснички дел
Заборавено корисничко име или лозинка
Ве молиме внесете ја вашата email адреса. Корисничкото име и новата лозинка ќе ви бидат пратени по email.